Merhaba,

Her şeyden önce sitemin eksikleri olduğunun farkındayım. Zamanla içerik olarak daha tatmin edici, tasarım olarak da daha rahatsız edici hale geleceğini söylemeliyim.

Herkes gibi benim de fikirlerim var. Benim de hobilerim, bildiklerim var. Bunları paylaşmak için bu siteyi hayata geçirdim. Bildiklerimi paylaşmak, kendimi ifade etmek istiyorum. Hiçbir konuda uzman olduğumu iddia etmiyorum fakat bir yerlerde benim bildiklerime ihtiyacı olan birileri olabilir düşüncesindeyim. Yazılarımdan faydalanan çıkarsa, yazdıklarım biraz olsun güldürür veya düşündürürse, daha doğrusu size bir katkı sağlarsa ne mutlu bana.

Halen aile hekimi olarak çalışan bir doktorum. Domain (alan adı) konusunda bilgi sahibiyim, bolca film izliyor, kitap okuyorum. Sporu özellikle futbol, basketbol ve kayağı çok seviyorum. Çok eski zamanlardan beri bilgisayarla haşır neşir olur, Joomla! içerik yönetim sistemi (CMS) kullanarak websiteleri hazırlar, kendi çapımda webmasterlık yapar, fırsat buldukça oyun oynarım. Star Wars özel bir ilgi alanımdır.

Yani site içeriğim özellikle tıp, kitap ve filmler, spor, joomla, oyun gibi konular üzerine yoğunlaşacak.

Bu sitenin dışında sahibi olduğum siteler ise şöyle:

Tıp konusu ile alakalı şahsi konular dışındaki yazılarımı yayınladığım sitem :

Beyaz Önlük- Tıp Kültürü https://www.beyazonluk.com

Domain (alan adı) konusundaki yazılarımı yayınladığım sitem:

Domain Doktoru https://www.domaindoktoru.com

Keyifle okumanız dileğiyle...

Koray Topçu